Polityka prywatności

Tomasz Zębik - operator strony www - nie przetwarza, nie udostępnia ani nie wykorzystuje w celach marketingowych danych przekazywanych przez użytkowników strony.

Mając na uwadze prawo do ochrony prywatności każdego z odwiedzających niniejszą stronę ogranicza wykorzystanie i zbieranie informacji o odwiedzających do niezbędnego minimum wymaganego do świadczenia naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

Na podstawie uzyskanych informacji sporządzane są zbiorcze, ogólne zestawienia statystyczne, nie ujawniane osobom trzecim. Obejmują one informacje o oglądalności serwisu.

Wykorzystujemy adresy IP użytkowników w diagnozowaniu problemów związanych z pracą naszego serwera, analizą naruszeń bezpieczeństwa oraz w zarządzaniu naszą stroną WWW.

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących polityki prywatności, prosimy o kontakt z administratorem serwisu, pisząc na adresy poczty e-mail: poczta@studio24h.pl.

Materiały użyte w serwisie są własnością firmy, bądź pochodzą z darmowych serwisów.

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, reprodukowania, publikowania, i/lub modyfikowania materiałów zawartych  na niniejszej nastronie www.